ART / Oil paintings / Oil painting 13767209
nr 1376 7209
OIL PAINTING
Ströyer. Signed, a woman. Oil on canvas, 52x60 cm, yttermått inklusive ram: 55x63 cm,
Ströyer. Signerad, kvinna. Olja på duk, 52x60 cm, yttermått inklusive ram: 55x63 cm
1000
SEK 700
Monday February 1 2021
at 18:17:12
28/1 23:42:33